Kadeřnictví ManPed

Kadeřnictví - Jana Palacha 1261, Pardubice 

 

Kosmetika Jaroslava Becková

Odejděte od každodenního stereotypu a přijměte od nás srdečné pozvání do našeho salonu. Snažíme se, aby od prvního okamžiku vás naplnila poklidná a voňavá atmosféra. Abyste se zastavili, vydechli si a uvolnili se. Zcela rozmanitá možnost naší péče vás mile překvapí. Postaráme se jak o vaši stránku fyzickou, mentální, emocionální tak i duchovní. Majitelka Jaroslava Becková je nejen odborný garant, ale I zdravotní sestra a kosmetička s dlouholetou zkušeností.

 

Atelier MACAS

Soukromý ateliér zabývající se zpracováváním komplexní projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti v rozsahu od urbanistického řešení území až po detaily v interiéru. Ateliér má zkušenosti s realizací bytových staveb, rezidenčních objektů, hotelů, obchodních center, sportovních a kulturních zařízení, škol, průmyslových a zemědělských objektů, parků, zahrad, rekreačních areálů volného času, golfových hřišť. Ateliér pracoval na zakázkách v České republice, na Slovensku, v Německu, Rusku, a Rakousku.

 

Kartonie

Kartonie je česká společnost zabývající se kartonážní a “digitální” výrobou P.O.S./P.O.P. z lepenky, plastu a jiných materiálů. Patříme mezi tradiční výrobce, dodáváme naše výrobky společnostem z reklamního, obalového i průmyslového odvětví v ČR a zahraničí. Budeme rádi pokud se na nás obrátíte se svými požadavky.

 

Mgr. Václav Haták, advokát

Nabízím právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, trestní i pracovní právo, obchodní společnosti a družstva. Advokátní služby poskytuji také v anglickém jazyce.

 

MM FOTO

Jsme dva fotografové, nebo fotograf a vizážistka, dekoratérka a návrhářka v jedné osobě :). Fotíme interiérové i exteriérové fotky. Nejvíc se zaměřujeme na děti a sport. Baví nás focení všeho druhu.

 

Software & DTP

Chybí Vám vizitky, chcete navrhnout a vytisknout letáky nebo firemní časopis?

Potřebujete zprovoznit, navrhnout nebo přepracovat své webové stránky?

Máte svoji počítačovou síť, její správa se Vám začíná vymykat z rukou, ale přitom nechcete zaměstnávat IT specialistu?

Řešíte jakým způsobem řídit interní dokumentaci a procesy ve Vaší firmě s co nejmenším úsilím? 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.